سامانه های وقت گیری واکسیناسیون دانشگاه آزاد فعال است

تهران_ ایرنا_ رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ۲ سامانه برای واکسیناسیون فعال است که یکی سامانه وزارت بهداشت و دیگری سامانه های دانشجویان و استادن دانشگاه آزاد (ساجد) است تا مخاطبان برای انجام واکسیناسیون بتوانند در نزدیکی محل زندگی خود، وقت گیرند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، محمد مهدی طهرانچی امروز پنجشنبه در حاشیه مراسم مراسم آغاز واکسیناسیون دانشگاهیان کشور در جمع خبرنگاران در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد افزود: در راستای رسالت اجتماعی دانشگاه و  توان زیر ساخت های این دانشگاه در ۱۰۰ نقطه کشور رشته پرستاری  و در مجموع در ۱۵۰ نقطه کشوررشته های پزشکی دانشگاه آزاد فعال هستند.
وی ادامه داد: با هماهنگی صورت گرفته در هر استان مقرر شده بین ۵ تا ۱۵ ایستگاه واکسیناسیون با اولویت استادان، ‌کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد دایر شود و خدمات ارائه دهد چرا افزایش سرعت واکسیناسیون برای کشور مسئله ای بسیار مهم است.
رییس دانشگاه آزاد یاد آور شد: مقرر شده تا ۱۵ آبان  واکسیناسیون کل مجموعه یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفری دانشگاه آزاد تمام شود، این بنای اولیه است اما اگر در بحث تهیه واکسن کمک شود، ما هم سرعت کار را افزایش می دهیم.

کافی نت انلاین رئیسی

تماس با کافی نت(واتس اپ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *