قوانین سایت

قوانین و مقررات سایت

با تشکر از اینکه وب سایت “اسکول فایلز” را جهت فعالیت و استفاده انتخاب کرده‌اید. وب سایت “اسکول فایلز” با هدف ایجاد گنجینه ای از پاورپوینت ها ،طرح درسها، نمونه سوالات ،اقدام پژوهی،ترجمه مقالات،گزارش تخصصی، صورتجلسه و تقویم اجرایی و….. در زمینه های مختلف  شروع به فعالیت کرده است. و امکان دسترسی به مطالب برای عموم دانش‌آموزان، دبیران ، دانشجویان ،دانشگاه و مدارس کشور با یک جستجوی ساده فراهم می‌گردد.

به لحاظ تامین حقوق تولید کنندگان و استفاده کنندگان محتواهای الکترونیکی و همچنین راحتی همه کاربران قوانینی وضع شده است، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده‌اند و ممکن است در هر زمان تغییر کنند. لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین وب سایت به پیغام‌هایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع کاربران برسد، دقت فرمایید یا اینکه هر چند وقت یکبار به همین صفحه مراجعه نمایید. شما با ثبت نام در سایت تایید می‌کنید که «قوانین و مقررات» را خوانده و پذیرفته‌اید. معنی مفاهیم به کار برده شده را در انتهای این متن توضیح داده‌ایم.

قانون ۱: سایت ” اسکول فایلز”تنها جهت استفاده علمی، فایل را دراختیار فرهنگیان و دانشجویان قرار میدهد و هیچ گونه مسولیتی در قبال سوء استفاده مشتری ندارد.

قانون ۲: فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و هیچ گونه فایلی که با قوانین کشور مغایرت داشته باشد را منتشر نمیکند.

قانون ۳: سایت ” اسکول فایلز”در قبال دریافت هزینه از مشتری، ملزم به در اختیار گذاشتن فایل به مشتری میباشد. مشتری نیز باید هزینه را به صورت کامل پرداخت نمایید.

قانون ۴ : سایت ” اسکول فایلز”تعهد میکند که درصورتی که فایلی دارای صاحب اثر میباشد، صاحب اثر میتواند درخواست حذف فایل و ارسال مدرک مبنی بر حق مالکیت را به مدیریت سایت را انجام دهد. (حذف تنها در صورت ارائه مدرک حق مالکیت میباشد)

قانون ۵: هرگونه کپی برداری از سایت ” اسکول فایلز”جرم میباشد و پیگرد قانونی دارد.

قانون ۶ : هر گونه ارسال نظرات توهین آمیز توسط مشتری به مدیریت سایت باعث پیگیری و بلاک نمودن کاربری فرد میشود.

قانون ۷: سایت “اسکول فایلز”درصورتی که مشتری مشکلی داشت از جمله : در خرید و پرداخت، دانلود فایل، و سایر مشکلات باید جوابگو مشتری باشد.

قانون ۸: سایت “اسکول فایلز” حق افشاء اطلاعات و مشخصات مشتریان خود را ندارد مگر با دستور مقامات قضایی

قانون ۹ : هرگونه نفوذ اطلاعاتی، هک، اختلال در سیستم خرید و فروش سایت و… پیگرد قانونی دارد.